News

Znamy plany na dalszy rozwój Battlefleet Gothic: Armada II

LM, 09.02.2019 15:11 2

W sieci pojawił się też zwiastun podsumowujący opinie recenzentów o najnowszym RTS-ie w świecie Warhammera 40K.

Jeśli zastanawialiście się jakie nowinki szykuje studio Tindalos Interactive w kontekście popremierowego wsparcia dla wydanej w styczniu strategii Battlefleet Gothic: Armada II, to mamy dla Was garść informacji. We wiadomości opublikowanej za pośrednictwem platformy Steam deweloperzy ujawnili, że największe zastrzeżenia graczy budzi dostępny w grze system abordażu, który w najbliższym czasie zostanie całkowicie zmieniony.

Obok tego tytuł doczeka się nowego trybu potyczek, na którego potrzeby otrzymamy dostęp do znacznie większych flot i szeregu jednostek, które oddano w nasze ręce podczas kampanii fabularnej. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że studio rozpoczęło już prace nad nową kampanią dla pojedynczego gracza, a także systematyczne dopracowuje moduł kooperacji. To oczywiście zaledwie wybrane nowinki, które w najbliższym czasie pojawią się w grze, chociaż fanom na kampanię fabularną z pewnością przyjdzie poczekać nieco dłużej.

Battlefleet Gothic: Armada II zadebiutowało 24 stycznia na PC.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.