News

Ready At Dawn, twórcy The Order 1886, pracują nad grą AAA

Katarzyna Dąbkowska, 11.01.2019 16:57 0

Sugerują to najnowsze oferty pracy.

Ready At Dawn od trzech lat nie wypuściło na rynek żadnej produkcji. Ostatnią grą tego studia było średnio oceniane The Order 1886. Produkcja była świetna pod względem graficznym, jednak bardzo krótka, co, jeśli brać pod uwagę samą cenę gry, zniechęcało użytkowników do jej zakupu. Tytuł trafił na rynek w 2015 roku, a od tamtej pory Ready At Dawn siedziało cicho. Do teraz, bo z najnowszych ofert pracy można wnioskować, że twórcy pracują nad nowym projektem wysokobudżetowym.

We wpisach na Twitterze można przeczytać, że Ready At Dawn poszukuje kilku nowych pracowników do najnowszego projektu AAA. Szczegółów nie podano, jednak wiemy, że studio szuka w sumie kilku osób. Na liście jest między innymi specjalista od systemów walki, środowiska czy silnika graficznego.

W chwili obecnej wspomniana firma nie komentuje żadnych doniesień. Wiemy jedynie, że projekt jest w planach, jednak firma nabrała wody w usta. Nie wiadomo również, na jakich platformach zadebiutuje. Ready At Dawn jest bardzo związane z PlayStation, jednak ostatnie plotki sugerują, że firma może zostać jednak przejęta przez Microsoft. Możliwe, że gry nie zobaczymy również na konsolach obecnej generacji.

najnowsze