Felieton

Aktualizacja Farming Simulator 19 dodaje kształtowanie terenu i ekonomiczne poziomy trudności

Małgorzata Trzyna, 21 grudnia 2018 13:47 0

Funkcja Landscaping pozwala np. przesuwać góry i rozmieszczać rozmaite elementy, ułatwiając zbudowanie wymarzonej farmy.

Giants Software udostępniło pierwszy duży patch dla Farming Simulator 19, wprowadzający nową funkcję - Landscaping - pozwalającą kształtować teren wedle uznania i rozmieszczać rozmaite obiekty, co ułatwia zbudowanie wymarzonej farmy. Z funkcji też można korzystać cały czas, lecz jej używanie kosztuje nieco waluty, którą zdobywa się w grze. Na filmie pokazano, że do wyboru mamy 16 typów gruntów, każdy z własnym kolorem i teksturą. Można rozmieszczać ścieżki, błoto i wiele innych, personalizując farmę.

Poza funkcją Landscaping, w grze dodano nowe poziomy trudności związane z ilością zarabianych pieniędzy. Handlując wyprodukowanymi dobrami, możemy zbijać fortunę na poziomie trudności łatwy i inwestować w nowe maszyny. Z kolei na fanów wyzwań czekają finansowe tarapaty. Nie zabrakło też poprawek usuwających rozmaite błędy.

Farming Simulator debiutowało w listopadzie, a na początku grudnia twórcy mogli pochwalić się fantastycznym wynikiem miliona sprzedanych egzemplarzy.

Farming Simulator 17 Complete Edition ukaże się w przyszłym tygodniu
World War Z - wielkie tłumy zombie zaatakują już w kwietniu
Plaga szczurów w najnowszym dzienniku deweloperskim A Plague Tale: Innocence
Znamy plany na dalszy rozwój Battlefleet Gothic: Armada II
najnowsze