News

Farming Simulator 19 z milionem sprzedanych egzemplarzy

Małgorzata Trzyna, 07.12.2018 14:58 0

Fantastyczny wynik osiągnięto w dziesięć dni.

Wiedzieliśmy, że Farming Simulator 19 sprzedaje się świetnie - w ciągu trzech dni tylko na Steam znalazło 284 tysiące nabywców. Gra była jedną z najbardziej rozchwytywanych w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce. 10 dni wystarczyło, by sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy (wersje pudełkowe i cyfrowe), choć konkurowała z wielkimi tytułami, które ukazały się w tym samym czasie.

W najnowszej odsłonie wykorzystano wciąż rozwijany silnik graficzny. W grze znalazło się ponad 300 pojazdów (w tym po raz pierwszy kultowe maszyny John Deere). Twórcy podkreślają, że Farming Simulator 19 jest dziełem ogromnej pasji, a podczas prac wsłuchiwali się w potrzeby fanów.

- To niezwykłe widzieć wpływ ciężkiej pracy całego zespołu na sukces gry. FS19 oferuje niesamowicie wiele nowych możliwości, więc bardzo się cieszymy, że nasza społeczność jest nimi zachwycona - mówi Christian Amman, szef Giants Software. - Nigdy wcześniej żadna z odsłon gry nie osiągnęła tej magicznej bariery miliona egzemplarzy tak szybko, więc jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że tak wielu graczy postanowiło dołączyć do tej pięknej przygody.

najnowsze