News

Rockstar zapowiada zmiany w ekonomii w Red Dead Online

Małgorzata Trzyna, 04.12.2018 12:52 2

Gracze nie są zadowoleni z faktu, że muszą napracować się, a nagrody są niewielkie - będzie jednak lepiej.

Po kilku dniach trwania beta-testów Red Dead Online okazało się, że ekonomia w grze jest najbardziej krytykowana przez fanów: trzeba się bardzo napracować na małe nagrody. Jak wyjaśnia support, zaprojektowano ją z myślą o oddaniu "realiów" XVIII wieku. Istnieje duża rozbieżność w cenach przedmiotów i nagrodach za misje w kampanii i multiplayerze. w Red Dead Online na jedną złotą sztabkę trzeba pracować około 8 godzin. Złote sztabki mają być dostępne do kupienia za prawdziwe pieniądze. Rockstar postanowił odnieść się do opinii i zapowiedział zmiany:

- Dziękujemy wszystkim, którzy jak dotąd uczestniczyli w becie, doceniamy waszą pomoc w testowaniu gry! Wasze opinie we wczesnych dniach będą mieć bardzo duży wpływ na przygotowywane poprawki wszystkich aspektów rozgrywki. Obecnie skupiamy się na ekonomii w grze, która wymaga zmian w balansie, by zapewnić, że wszystkie czynności będą odpowiednio nagradzane i zapewnią frajdę, jak również na eliminowaniu uciążliwych błędów, które powodują wyrzucanie graczy z sesji.

Część zmian pojawi się już pod koniec tego tygodnia, kolejnych możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.