News

Batman: Arkham Collection trafi do sprzedaży już jutro?

Małgorzata Trzyna, 26.11.2018 12:47 1

Zestaw ma zawierać Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight, być może wszystkie te tytuły będą ze wsparciem dla 4K i/lub HDR.

Według informacji podanych przez TrueAchievements, już jutro, 27 listopada, ukaże się pakiet Batman: Arkham Collection, zawierający Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight. Zawarte w nim gry mają być "ulepszone dla Xboksa One X", co wskazuje na wsparcie dla 4K / HDR.

Batman: Arkham Collection oferuje ostateczne wersje gier Arkham Trilogy od Rocksteady, zawierające całą popremierową zawartość, w jednym, kompletnym zestawie. Doświadcz dwóch najbardziej entuzjastycznie przyjętych tytułów na poprzednią generację - Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City - w pełni zremasterowanych, z lepszą oprawą wizualną. Dopełnij swe doświadczenia pełnym eksplozji finałem serii Arkham w Batman: Arkham Knight. Zostań Batmanem i wykorzystaj szeroki arsenał gadżetów i zdolności, by odeprzeć najbardziej niebezpiecznych złoczyńców Gotham i zmierz się wreszcie z największym zagrożeniem dla miasta, które Batman przysiągł chronić./

W 2013 roku na konsole poprzedniej generacji został wydany pakiet o identycznym tytule, zawierający Asylum, City i Origins. Origins nie zostało jeszcze zremasterowane z myślą o konsolach obecnej generacji.

najnowsze