Nadchodzi Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders powiązane z filmem Jak wytresować smoka 3

Małgorzata Trzyna
2018/10/31 16:11
0
0

Gra ukaże się w lutym 2019, w tym samym czasie, kiedy film trafi do kin.

Nadchodzi Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders powiązane z filmem Jak wytresować smoka 3

Outright Games nawiązało współpracę z Universal Games i zapowiedziało Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders. Jest to nowa, przygodowa gra akcji od Climax Studios, powiązana z filmem Jak wytresować smoka 3. Zarówno film, jak i gra, mają ukazać się w tym samym czasie, czyli w lutym 2019. Filmowa trylogia ma dotrzeć do wspaniałego zakończenia, natomiast gra pozwoli fanom zanurzyć się w ten świat jeszcze głębiej.

- Pierwszy fabularny film Jak wytresować smoka debiutował osiem lat temu i zachwycił odbiorców na całym świecie, stał się bardzo lubianą marką i inspiracją dla innych filmów, telewizyjnych programów i nie tylko - podkreśla Terry Malham, szef Outright Games. - Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders to dla nas wspaniała okazja, by stać się częścią historii Dragons, a współpraca z Universal pozwoli nam stworzyć unikatową opowieść, w której pojawią się dwie nowe, bardzo wyjątkowe postaci. Nie możemy się doczekać, by ujawnić więcej szczegółów.

GramTV przedstawia:

W grze będziemy musieli zmierzyć się ze złoczyńcami, którzy zniszczyli smocze sanktuarium. Wyspa Havenholme jest w ruinie, ale pojawiają się niezwykli, nietypowi bohaterowie. Scribbler jest naukowcem, który nie pamięta przeszłości, zaś Patch jest unikatowym rodzajem smoka, "chimedragonem". W trakcie podróży przez nowe wyspy i walk z wrogami odkryjemy nowe, niezwykłe moce i odzyskamy wspomnienia, dzięki którym dowiemy się więcej o pochodzeniu Patcha. W grze znajdą się łamigłówki, które rozwiążemy, przełączając się między dwoma bohaterami.

Gra zmierza na PC, PS4, Xboksa One i Switcha.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!