Dla twórców Rocket League cross-play to priorytet

Patryk Purczyński
2018/10/01 16:37
0
0

Międzyplatformowa rozgrywka w Rocket League miała być możliwa już latem, ale z tych planów nic nie wyszło. Impas nie musi trwać jednak długo.

Dla twórców Rocket League cross-play to priorytet

Choć plan wprowadzenia możliwości wspólnej gry w Rocket League dla właścicieli różnych platform nie został zrealizowany w terminie, nadal pozostaje on priorytetem dla studia Psyonix, o czym na Reddicie zapewniał dyrektor wykonawczy firmy, Dave Hagewood. - Cross-play jest tematem bliskim i drogim memu sercu - stwierdził, oznajmiając przy tym, że Rocket League od samego początku było tworzone z zamysłem umożliwienia wspólnej zabawy właścicielom różnych platform.

- Oczywiście rozgrywka cross-platformowa nie jest czymś, co Psyonix i Rocket League mogą zrobić na własną rękę - przypomniał. - Wymaga to znacznej kooperacji i koordynacji ze strony wielu partnerów, przede wszystkim producentów platform. Z wielką radością mogę ogłosić, że wszystkie najważniejsze konsole czynią postęp w kierunku prawdziwie cross-platformowej rozgrywki. Chcę, żeby wszyscy zrozumieli, jak dużym priorytetem jest dla nas ta sprawa - dodał.

GramTV przedstawia:

Pierwotny plan zakładał, że właściciele różnych platform zagrają ze sobą w Rocket League najdalej w sierpniu, ale pewnych rzeczy, z wyżej opisanych względów nie dało się przeskoczyć.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!