Virion: Obława Andrzeja Ziemiańskiego już na księgarskich półkach!

Myszasty, 19 września 2018 12:47 0

Już dziś premiera najnowszej książki Andrzeja Ziemiańskiego.

Jednego z najważniejszych pisarzy polskiej fantastyki, autora bestsellerowego cyklu "Achaja" oraz "Pomnik Cesarzowej Achai". Virion, to kolejna seria powieści osadzonych w uniwersum Imperium Achai, zaś debiutująca dziś Obława stanowi drugi tom nowego cyklu.

Gdzieś na krańcu imperium Virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on.

W miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę...nie ma już gdzie uciekać. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie Królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które Virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Za sprawą prefekt Taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica.

Ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.

World of Warcraft: Przez Mroczny Portal pióra Christie Golden i Aarona Rosenberga zadebiutuje już jutro
Powieść Szczury Wrocławia. Kraty Roberta J. Szmidta już w sprzedaży!
Powieść Stalowe Sczury. Otto Michała Gołkowskiego zadebiutuje już 25 stycznia
Wizualny czarny diament - recenzja filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
najnowsze