News

Gamingowy sprzęt Actina w służbie esportu - nasza firma podpisuje umowę sponsorską z drużyną PACT

gram.pl, 06.08.2018 15:20 0

Celem współpracy jest merytoryczne i sprzętowe wsparcie zespołu PACT produktami Actina oraz wypracowanie optymalnej oferty gamingowej.

Firma Action S.A., właściciel marki komputerów i serwerów Actina, podpisała umowę sponsorką z polską organizacją esportową PACT 3 sierpnia 2018. Zespół otrzyma nie tylko sprzęt Actina, dostosowany do konkretnych zastosowań, ale także wsparcie merytoryczne. Współpraca zaowocuje także przygotowaniem optymalnej oferty gamingowej.

- Jest mi ogromnie miło, że produkty naszej marki będą tworzone przez naszych profesjonalistów dla profesjonalistów z drużyny PACT - powiedział Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A. - To pozwoli nam nie tylko godnie reprezentować i wspierać zawodników tej grupy podczas zawodów, ale także przyczyni się do zaoferowania naszym klientom sprzętu testowanego przez najlepszych graczy. Mam nadzieję, że już wkrótce do oferty produktów marki Actina trafi linia sygnowana przez PACT, która pozytywnie zaskoczy rynek. Planujemy bowiem, aby komputer nad którym obecnie pracujemy wspólnie z zespołem graczy PACT był super wydajny, a przy tym atrakcyjny cenowo..

- W esporcie oprócz umiejętności zawodnika, kluczową rolę pełni sprzęt - podkreśla Marcin Kurzawski, właściciel PACT. - Zaufaliśmy przedstawicielom marki Actina, bo widzimy, że w swojej pracy nad sprzętem dla graczy nie uznają kompromisów. Ma być wydajnie i niezawodnie, a przy tym w rozsądnej cenie. I oto chodzi nam, a docelowo i zwolennikom gamingu, których w Polsce przybywa lawinowo. Jeśli do tego dodamy szybki i fachowy serwis Actiny, to mamy idealne połączenie. Nasi zawodnicy będą mogli przede wszystkim zająć się doskonaleniem swoich umiejętności, my zaś rozwojem całej organizacji, a zaplecze sprzętowe będzie napędzać we współpracy z nami zespół marki Actina.

PACT to młoda organizacja esportowa, której początki sięgają stycznia 2017 r., jednak już teraz może poszczycić się dużymi osiągnięciami. Po debiucie w lidze MDL drużyna awansowała do kolejnego, 29. sezonu tej ligi, gdzie będzie walczyć z wieloma znakomitymi zespołami z Europy i starać się o awans do ESL PRO LEAGUE.

najnowsze