Zapowiedziano Moonfall Ultimate - ręcznie rysowane RPG akcji na PC i konsole

Małgorzata Trzyna
2018/08/02 16:20
0
0

Premiera Moonfall Ultimate planowana jest na początek września.

Wales Interactive i Fishcow Studio ogłosili, że dwuwymiarowe, side-scrollowe RPG akcji/beat'em up Moonfall Ultimate trafi na PC, PS4 i Nintendo Switch 4 września, zaś na Xboksa One - 5 września.

GramTV przedstawia:

Gra przedstawi historię Imperium, niegdyś niewielkiego królestwa, któremu zagrażają tak zwani Dzicy (Savages). Polują oni na tajemniczy element zwany Lunarium, znajdujący się w królestwie. Wcielamy się w nieustraszonego rekruta, który musi chronić kraj. W grze przeniesiemy się do gotyckiego, uprzemysłowionego świata, gdzie będziemy siekać przeciwników i przedzierać się naprzód, by wypełnić swoją misję.

Moonfall Ultimate zaoferuje tryb kampanii, tryb kooperacji dla dwóch osób oraz tryb endless. Do wyboru będziemy mieli trzy klasy postaci (Vanguard, Elementalist i Shadow), posiadające unikatowe umiejętności aktywne i pasywne. Podczas zabawy będziemy mogli awansować i zebrać 80 unikatowych przedmiotów. Na Moonfall Ultimate złoży się 13 poziomów do eksploracji, wypełnionych zadaniami, 60 typami przeciwników, bossami oraz notatkami o świecie gry.

Zapowiedziano Moonfall Ultimate - ręcznie rysowane RPG akcji na PC i konsole

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!