Felieton

GreedFall - gra twórców Technomancer z pierwszym gameplayem

Katarzyna Dąbkowska, 22 lipca 2018 16:47 9

Produkcja zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Studio Spiders, znane przede wszystkim z takich projektów jak Bound by Flame, Mars: War Logs czy Technomancer, zapowiedziało nową grę, GreedFall, w lutym minionego roku. O produkcji wciąż jednak wiemy niewiele. Teraz jednak, nieco z zaskoczenia, pojawił się nowy, pierwszy fragment rozgrywki. Komentarz, jaki pojawia się w tle, dostępny jest jedynie w języku hiszpańskim:

GreedFall to ujęta z perspektywy trzeciej osoby gra akcji z elementami RPG. W trakcie rozgrywki przeniesiemy się do świata stylizowanego na XVII wiek. Poznamy losy mieszkańców pewnej wyspy, którzy będą musieli obronić ją przed tajemniczymi najeźdźcami.

Produkcja miała pierwotnie zadebiutować jeszcze w tym roku, ale podczas odbywających się niedawno targów w Stanach Zjednoczonych ujawniono, że tytuł ten pojawi się dopiero w 2019 roku. Dokładnej daty premiery nie potwierdzono. Tytuł zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to opowieść o politycznej walce sztuki z komercjalizacją, tradycji z nowoczesnością
System Shock Remake – Medical Level na 21-minutowym gameplayu
Wiemy, kiedy wystartuje masowa hodowla i sprzedaż marihuany w Weedcraft Inc
Symulator okrętu podwodnego UBOAT już niebawem we Wczesnym Dostępie Steam
najnowsze