Informacje

Fallout 76 - Bethesda o zmianach w systemie rozwoju postaci

... Katarzyna Dąbkowska

Produkcja doczeka się systemu kart.

Fallout 76 - Bethesda o zmianach w systemie rozwoju postaci - obrazek 1

Fallout 76 zadebiutuje dopiero w listopadzie, jednak już można usłyszeć wiele ciekawostek o tej produkcji. Gra będzie różniła się od poprzedniej odsłony serii, dlatego teraz twórcy poinformowali również o zmianach, jakie nastąpią w systemie rozwoju postaci.

System rozwoju postaci w Falloucie 76 przypomina ten znany z Fallouta 4, jednak zaszło w nim kilka poważnych zmian. Gwoli przypomnienia: w F4 wraz z każdym poziomem doświadczenia dostawaliśmy jeden punkt rozwoju, którym odblokowywaliśmy bądź też ulepszaliśmy jeden z perków z ogromnej tabelki. Co jednak ważne, wszystkie odblokowane przez nas perki były aktywne przez cały czas gry.

W Falloucie 76 również będziemy otrzymywać jeden punkt rozwoju co poziom i od razu gra będzie nas pytała w którą wartość ze S.P.E.C.I.A.L. chcemy go zainwestować. Po wybraniu, będzie pojawiać nam się lista dostępnych perków (powiązanych z wartością ze S.P.E.C.I.A.L.), które możemy sobie dodatkowo wziąć lub też ulepszyć. W przeciwieństwie jednak do Fallouta 4, będziemy mieli kilka slotów na włożenie w nie kart z perkami i tylko te karty będą aktualnie aktywne. W każdej chwili będziemy mogli jednak płynnie zmieniać aktualne karty i dostosowywać bohatera do sytuacji w jakiej się znajdziemy

Fallout 76 - Bethesda o zmianach w systemie rozwoju postaci - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?