News

Nadchodzi The Binding of Isaac: Four Souls - prawdopodobnie jest to gra planszowa

Małgorzata Trzyna, 26.06.2018 14:25 0

Edmund McMillen nie ogłosił niczego wprost.

Kilka dni temu twórca The Binding of Isaac ogłosił, że pracuje nad wieloosobową grą PvP. Okazuje się, że jest to The Binding of Isaac: Four Souls, a z kolejnych podpowiedzi na Twitterze wynika, że będzie to gra planszowa.

The Binding of Isaac: Four Souls to spinoff łączący zakończenie The Binding of Isaac z pomysłami McMillena na sequel, z akcją toczącą się "po/podczas końcówki Isaaca". Nie da się grać single-player ani online, wyłącznie lokalny multiplayer, najlepiej w czteroosobowym gronie. Ma być to "casualowa strategia", swego rodzaju karcianka. Obecnie jest osiem grywalnych postaci, ale będzie więcej.

- Fakty (jak dotąd): gra jest zatytułowana The Binding of Isaac: Four Souls, jest to gra wieloosobowa, nie przypomina niczego, co kiedykolwiek wcześniej robiłem, nie jest to battle royale, można grać na czymś, co niemal każdy posiada, zawiera grafiki od fanów Isaaca, nie przypomina Zeldy: Four Swords, nie ukaże się na konsolach, to gra społecznościowa, przy której można stracić przyjaciół... ale też znaleźć miłość... Stworzyłem ją z moją żoną, ale TylerGlaiel pomógł przy niektórych elementach.

najnowsze