News

E3 2018: Kingdom Hearts III z ciekawą edycją kolekcjonerską

Katarzyna Dąbkowska, 13.06.2018 19:34 1

W zapowiedzianej kolekcjonerce znajdziemy figurki kilku bohaterów z gry.

W ciągu kilku ostatnich dni poznaliśmy kilka szczegółów na temat Kingdom Hearts III. Widzieliśmy między innymi nowe trailery przedstawiające bohaterów. Teraz twórcy w końcu poinformowali, że mają zamiar wprowadzić nie tylko edycję standardową i deluxe, ale również jedną inną kolekcjonerkę.

The Kingdom Hearts III Deluxe Edition + Bring Arts Figures, jak sama nazwa wskazuje, będzie stanowiło edycję deluxe z kilkoma ciekawymi dodatkami w postaci figurek. Zestaw będzie składać się z gry, steelbooka, artbooka, kolekcjonerskiej przypinki, a także figurek Goofy'ego, Sory i Donalda w specjalnych strojach.

Kingdom Hearts III zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksie One 29 stycznia przyszłego roku, choć w Japonii pojawi się kilka dni wcześniej. W grze zobaczymy wiele postaci takich jak Goofy, Donald oraz bohaterowie z Toy Story. Poza tym w będziemy mogli też zobaczyć księżniczki, w tym Roszpunkę czy Ariel z Małej Syrenki.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.