Felieton

E3 2018: Kingdom Hearts III z wieloma księżniczkami

Katarzyna Dąbkowska, 10 czerwca 2018 22:37 0

Produkcja zabierze nas w świat Krainy Lodu, gdzie będziemy mogli spotkać między innymi Olafa.

Jeszcze dziś pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Kingdom Hearts III w końcu dostało datę premiery. Produkcja ma zadebiutować dopiero w przyszłym roku, ale twórcy nie podali przyczyn obsuwy. W najnowszym trailerze do gry, jaki właśnie zaprezentowano podczas trwającej konferencji Microsoftu można zobaczyć, że nasi baśniowi bohaterowie wybiorą się w zakamarki Krainy Lodu. Pojawią się zatem słynne księżniczki, czyli Elsa i Anna. Poza tym na swojej drodze napotkamy również Roszpunkę, ale i postacie z Króla Lwa.

Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksie One 29 stycznia, przyszłego roku, ale w Japonii zadebiutuje kilka dni wcześniej. W Kingdom Hearts III pojawią się takie postacie jak Goofy, Donald oraz bohaterowie z Toy Story, a także Potwory i spółka. Poza tym w grze będziemy mogli też zobaczyć księżniczki, takie jak Roszpunka czy Ariel z Małej Syrenki.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.