Felieton

E3 2018: Fallout 76 z kolejnymi szczegółami na temat rozgrywki

Katarzyna Dąbkowska, 13 czerwca 2018 18:19 0

W grze pojawi się wiele ciekawych lokacji, mutantów i dwa paski w interfejsie użytkownika.

Podczas konferencji Bethesdy poznaliśmy wiele szczegółów na temat Fallout 76, najnowszej części serii. Okazuje się jednak, że twórcy mają w zanadrzu wiele więcej ciekawych informacji, którymi chętnie dzielą się z graczami. Dowiedzieliśmy się, że w grze pojawią się mikropłatności, ale nie będą wpływały na rozgrywkę. W ramach transakcji będziemy mogli zakupić kosmetyczne dodatki, które nie będą stanowić o przewadze w trakcie gry. Twórcy potwierdzili również, że po premierze możemy liczyć na darmową zawartość dodawaną przez lata od premiery. Będą to duże dodatki, jak i mniejsze DLC.

Fallout 76 będzie miał dwa rodzaje pasków w interfejsie użytkownika. Jeden będzie odpowiadał za jedzenie, a drugi za wodę. Taka opcja może kojarzyć się z trybem Hardcore w New Vegas, w którym gracz musiał wciąż dbać o nakarmienie i nawodnienie swojej postaci w grze.

Twórcy już jakiś czas temu ujawnili, że produkcja zabierze nas do Wirginii Zachodniej i teraz potwierdzają dodatkowo nowe informacje na ten temat. W trakcie gry udamy się do popularnych w tamtych stronach lokacji, takich jak Morgantown, jezioro Summersville, Harpers Ferry i innych miejsc, które będziemy mogli zgłębiać. Pojawią się również znane z tamtych stron fantastyczne stworzenia, takie jak Mothman czy potwór z Flatwoods, ale w dużo bardziej zróżnicowanym wyglądzie. Produkcja przeniesie nas o 25 lat po wojnie nuklearnej, więc twórcy potwierdzają wiele ekstremalnych mutacji, które trafią do gry.

Nowe studia Microsoftu pokażą coś na E3
Microsoft zapowiada konferencję na E3 2019
Czy to koniec BioWare? UE przygląda się Valve! - GramTV News
Fani Fallouta 76 niezadowoleni z pomysłu dodania do gry przedmiotów pay-to-win
najnowsze