Felieton

E3 2018: Halo Infinite nieprędko pojawi się na naszych Xboksach

Katarzyna Dąbkowska, 11 czerwca 2018 09:33 2

Prezentacja gry była głównie pokazem możliwości silnika.

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu pojawiło się wiele ciekawych zapowiedzi. Na początku mogliśmy zobaczyć przede wszystkim Halo Infinite. O produkcji wciąż wiadomo dość niewiele, ale są ku temu powody, o których powiedzieli twórcy. Wspomniana zapowiedź była jedynie demem pokazującym możliwości nowego silnika.

Jak twierdzi 343 Industries, Halo Infinite jest jedynie na początku swojej drogi, więc jeszcze długo możemy nie usłyszeć o dacie premiery gry. Jak wspomnieliśmy, pokazywany podczas pokazu film był przede wszystkim prezentacją możliwości silnika Slipspace. O samej premierze gry twórcy powiedzieli:

Poświęcimy tyle czasu, ile trzeba, aby stworzyć odpowiednią grę i wciąż wprowadzamy zmiany w podejściu do tego tematu. Celem całego zespołu 343 Industries jest stworzenie świetnej gry z serii Halo dla naszych fanów, którzy zapraszają nowych graczy do rozgrywki. Wciąż wypatrujemy nowych i nieoczekiwanych kierunków, którymi możemy się zająć, i uważam, że sposób, w jaki możemy osiągnąć sukces to współpraca z naszą społecznością, powtarzanie i ulepszanie w trakcie naszej pracy.

Bethesda zaprezentuje na E3 2019 DOOM Eternal i "wiele, wiele więcej"
Halo: Infinite ma połączyć szacunek do dziedzictwa z ewolucją serii
Halo Infinite z funkcją split-screen pozwalającą na wspólną zabawę do czterech osób
E3 w przyszłym roku bez Sony - nie będzie konferencji, ale...
najnowsze