Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

E3 2018: Halo Infinite nieprędko pojawi się na naszych Xboksach

Katarzyna Dąbkowska
2018/06/11 09:33

Prezentacja gry była głównie pokazem możliwości silnika.

E3 2018: Halo Infinite nieprędko pojawi się na naszych Xboksach

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu pojawiło się wiele ciekawych zapowiedzi. Na początku mogliśmy zobaczyć przede wszystkim Halo Infinite. O produkcji wciąż wiadomo dość niewiele, ale są ku temu powody, o których powiedzieli twórcy. Wspomniana zapowiedź była jedynie demem pokazującym możliwości nowego silnika.

Jak twierdzi 343 Industries, Halo Infinite jest jedynie na początku swojej drogi, więc jeszcze długo możemy nie usłyszeć o dacie premiery gry. Jak wspomnieliśmy, pokazywany podczas pokazu film był przede wszystkim prezentacją możliwości silnika Slipspace. O samej premierze gry twórcy powiedzieli:

GramTV przedstawia:

Poświęcimy tyle czasu, ile trzeba, aby stworzyć odpowiednią grę i wciąż wprowadzamy zmiany w podejściu do tego tematu. Celem całego zespołu 343 Industries jest stworzenie świetnej gry z serii Halo dla naszych fanów, którzy zapraszają nowych graczy do rozgrywki. Wciąż wypatrujemy nowych i nieoczekiwanych kierunków, którymi możemy się zająć, i uważam, że sposób, w jaki możemy osiągnąć sukces to współpraca z naszą społecznością, powtarzanie i ulepszanie w trakcie naszej pracy.

Komentarze
2
Face7
Gramowicz
11/06/2018 18:58
MisioKGB napisał:

No i po co? Kolejny Cyberpunk? Nowy trailer za kolejne 5 lat?

Dokładnie - nie rozumiem takiego podejścia. Mogli stworzyć ot - technologiczne demo bez wykorzystywania jakichś charakterystycznych elementów czy postaci ze swoich produkcji, a na końcu rzec "O i proszę, na tym będziemy teraz działać". Fani zaczną zwykłe spekulacje nad powstającymi produkcjami, a przekonanie gdzieś w głębi pozostanie, że Halo powstaje od jakiegoś czasu i to pewnie na tym silniku. Ale nic nigdy nie wiadomo. Nie ma co robić nadziei i smaka na coś czego jeszcze dłuuuugo nie będzie

MisioKGB
Gramowicz
11/06/2018 10:09

No i po co? Kolejny Cyberpunk? Nowy trailer za kolejne 5 lat?