Disney Heroes: Battle Mode zapowiedziane

Katarzyna Dąbkowska
2018/04/05 16:45

Produkcja pojawi się na smartfonach i tabletach z iOS i Androidem.

Disney Heroes: Battle Mode zapowiedziane

Firma PerBlue zapowiedziała Disney Heroes: Battle Mode, czyli nową grę przeznaczoną na urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Tytuł ten będzie skupiał się, jak można się domyślić, wokół bohaterów znanych z produkcji Disneya czy Pixara. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun:

GramTV przedstawia:

Disney Heroes: Battle Mode będzie grą taktyczną, w której gracze będą musieli zmierzyć się w bitwach z czarnymi charakterami z popularnych filmów animowanych. Użytkownicy będą musieli wybrać 5 różnych postaci, które wystawią do kolejnych pojedynków 5v5. Potwierdzono, że w trakcie rozgrywki pojawią się bohaterowie z takich filmów jak Iniemamocni, Zwierzogród czy Ralph Demolka. Oczywiście, bohaterów będziemy z czasem odblokowywać. Każdy z nich będzie miał osobny zestaw umiejętności, który będzie mógł wykorzystać w walce.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Disney Heroes: Battle Mode pojawi się na naszych tabletach i smartfonach. Gracze mogą wstępnie się rejestrować pod tym adresem. Produkcja będzie dostępna w ramach modelu free2play. Można się zatem spodziewać mikropłatności.

Komentarze
1
NemoTheEight
Gramowicz
07/04/2018 15:23

O nie! ta gra nauczy dzieci, ze przemoc jest zabwna! Natychmiast uciakajmy!