News

The Forest wyjdzie z fazy Early Access w kwietniu

Małgorzata Trzyna, 03.02.2018 15:42 0

Twórcy zapowiadają kilka usprawnień na premierę.

Podczas imprezy PlayStation Experience mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda współpraca w The Forest, survivalu od Endnight Games. Gra trafi na PS4 jeszcze w tym roku, natomiast na PC jest dostępna od 2014 roku w ramach Early Access, a właściwą premierę zaplanowano na kwiecień (dokładnej daty jeszcze nie podano).

Co zmieni się w pełnej wersji The Forest na PC? Pojawi się oficjalne wsparcie dla kontrolera. Będzie też więcej powodów do zabijania niemilców, zmiany w systemie ciepła/zimna, nowe odzienie zapewniające izolację cieplną, nowe elementy do budowania, a także spore poprawki optymalizacji, zwłaszcza związane z zapisywaniem gry czy ulepszenia w systemie strojów w multiplayerze. Twórcy obiecują też podzielić się informacjami o trybie VR, ale nieco później. Jak to zwykle bywa, wzrośnie też nieco cena.

W The Forest wcielamy się w rozbitka z samolotu, który trafia do tajemniczego lasu, gdzie musi nie tylko zadbać o pożywienie czy zbudować sobie schronienie, ale też walczyć z mutantami-kanibalami.

najnowsze