Informacje

W survivalowym FPS Outpost Zero polecimy na obcą planetę budować nowy dom dla ludzkości

... Małgorzata Trzyna

Twórcy zaprezentowali trailer z fragmentami rozgrywki z wersji pre-alfa.

Symmetric Games i tinyBuild zaprezentowali fragmenty rozgrywki z survivalowego FPS-a science-fiction, Outpost Zero. W grze przenosimy się na obcą planetę, gdzie kierujemy sztuczną inteligencją, której celem jest zbudowanie nowego domu dla ludzkości. Podczas zabawy budujemy bazy, zarządzamy zasobami i staramy się przetrwać.

Walka to pierwszy istotny element gry: musimy pokonywać różnorodne stworzenia z obcej planety, bronić bazy przed najeźdźcami, atakować twierdze przeciwników i zabierać łupy. W grze będzie można ulepszać broń i zbroje oraz walczyć ramię w ramię z towarzyszami.

Drugim istotnym elementem jest budowanie bazy i stworzenie w pełni funkcjonalnego społeczeństwa robotów. Musimy gromadzić zasoby, budować kopalnie i automatyzować różne procesy, by nasza baza działała sprawnie. Naszym celem jest stworzyć dom dla kolonistów, zapewnić im nie tylko bezpieczeństwo, ale także rozrywkę.

Gra ma ukazać się na PC w 2018 roku, chętni do jej testowania mogą zgłaszać chęć udziału w alfie na stronie outpostzerogame.com.

W survivalowym FPS Outpost Zero polecimy na obcą planetę budować nowy dom dla ludzkości - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?