Informacje

Metal Gear Survive z nowym zwiastunem. Beta gry ruszy w przyszłym miesiącu

... Katarzyna Dąbkowska

Z nowego zwiastuna dowiemy się nieco więcej o trybie kampanii.

Metal Gear Survive z nowym zwiastunem. Beta gry ruszy w przyszłym miesiącu - obrazek 1

Metal Gear Survive pojawi się dopiero w lutym przyszłego roku, ale już teraz możemy zobaczyć nowy zwiastun tej produkcji, w którym producent gry, Yuji Korekado, opowiada o trybie kampanii i jej szczegółach. Zobaczcie sami:

Metal Gear Survive doczeka się również bety. Jak zapowiedzieli właśnie twórcy gry, testy ruszą w przyszłym miesiącu. Będą trwały od 18 do 21 stycznia. W ich trakcie gracze będą mogli rozegrać trzy misje na dwóch różnych mapach z maksymalnie czterema osobami. Osoby biorące udział w testach i tworzące postać odblokują również bonusowe przedmioty takie jak tabliczka z nazwiskiem FOX HOUND czy specjalna bandana. Testy będą dostępne jedynie dla posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry planowana jest natomiast na 20 lutego. Produkcja pojawi się na wspomnianych konsolach i PC.

Warto wspomnieć, że Metal Gear Survive jest kontrowersyjną produkcją. Zapowiedziano ją niedługo po głośnym odejściu Hideo Kojimy z Konami. Spora część graczy wciąż nie uznaje nowej gry jako marki, która powinna dostać nazwę Metal Gear.

Metal Gear Survive z nowym zwiastunem. Beta gry ruszy w przyszłym miesiącu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?