Informacje

Twórcy The Wild Eight zapowiadają Dead Dozen - wieloosobową grę o zombie

... Małgorzata Trzyna

W Dead Dozen zmierzą się ze sobą żołnierze i ghule.

Dead Dozen będzie kolejnym dziełem twórców survivalowego The Wild Eight. W grze pokierujemy żołnierzami i ghulami. Jako ludzie, będziemy mogli przeszukiwać budynki (gdzie znajdziemy broń, zbroje, amunicję i boostery), a także budować barykady. Jako nieumarlaki spróbujemy przedrzeć się do ludzi, by zatopić w nich zęby i ich zainfekować. Zarażeni żołnierze powrócą na pole walki jako ghoule.

Pierwsza wersja alfa, zawierająca podstawowe mechaniki i jedną mapę multiplayer, zostanie wydana 8 stycznia 2018. Gra zmierza na PC, a do uruchomienia alfy potrzebne będzie przynajmniej 8GB RAM, procesor i5 i GT 770. Jeśli tytuł odniesie sukces na PC, trafi też na konsole. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę Dead Dozen.

Fntastic ujawniło również, że sprzedało prawa do The Wild Eight wydawcy - HypeTrain Digital. Zespół podkreśla, że decyzja ta nie była łatwa, jako że był to pierwszy projekt twórców, dzięki któremu zdobyli cenne doświadczenie. Mieli nadzieję pracować nad rozwojem gry, lecz ze względu na "wewnętrzne konflikty z partnerami wewnątrz firmy" musieli sprzedać projekt.

Twórcy The Wild Eight zapowiadają Dead Dozen - wieloosobową grę o zombie - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?