Wiemy, kiedy serwery The Day Before zostaną oficjalnie wyłączone

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/22 13:30
0
1

Przedstawiciele studia Fntastic poinformowali, kiedy oficjalnie wyłączą serwery gry.

Na początku bieżącego miesiąca informowaliśmy Was, że przedstawiciele studia Fntastic odpowiedzialnego za stworzenie gry The Day Before ogłosili upadłość. Teraz natomiast otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, kiedy dokładnie wyłączone zostaną serwery produkcji – spoiler: już niedługo.

Wiemy, kiedy serwery The Day Before zostaną oficjalnie wyłączone

The Day Before – wiemy, kiedy zostaną wyłączone serwery gry

Na oficjalnym profilu The Day Before na Twitterze/X pojawiło się oficjalne ogłoszenie, w którym deweloperzy poinformowali, że serwery produkcji zostaną wyłączone 22 stycznia przyszłego roku:

Drodzy,

Z przykrością informujemy, że firma deweloperska Fntastic oficjalnie zakończyła działalność, w wyniku czego The Day Before zostanie wycofane, a serwery zostaną wyłączone 22 stycznia 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Zaledwie dzień po ogłoszeniu upadłości The Day Before zniknęło ze sprzedaży na platformie Steam, zaś wydawca i zarazem inwestor – firma Mytona – poinformował, że dokłada wszelkich starań, aby wszyscy otrzymali zwrot pieniędzy.

The Day Before okazało się finansową porażką – deweloperzy otwarcie przyznali, że najzwyczajniej w świecie nie mają już funduszy na kontynuowanie prac nad swoją grą, w tym nawet wydanie aktualizacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!