Informacje

Far Cry 5 - tryb kooperacji z ograniczeniami

... Katarzyna Dąbkowska

Twórcy postanowili odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie co-opa.

Far Cry 5 - tryb kooperacji z ograniczeniami - obrazek 1

Ubisoft niedawno poinformował graczy, że prawie całą kampanię w Far Cry 5 będziemy mogli przejść w trybie kooperacji. Teraz twórcy gry tłumaczą, na jakich dokładnie zasadach będziemy mogli zagrać z towarzyszem broni. Niestety, spodziewajcie się kilku ograniczeń.

W nowym cyklu wideo Ubisoft odpowiada na najczęściej zadawane pytania odnośnie trybu kooperacji w Far Cry 5. Potwierdzono między innymi, że grę będziemy mogli przejść niemalże w całości w co-opie. Wyjątek będą stanowiły prolog i samouczek, które należy pokonać w pojedynkę. Taki gracz, który nie przejdzie tych etapów, nie będzie mógł zagrać w trybie kooperacji. Co więcej, do gry nie będziemy mogli zaprosić nikogo spoza naszej listy znajomych. Nie będzie tu opcji matchmakingu.

Kolejnym problemem jest to, że nie będzie możliwości przeniesienia zapisów rozgrywki naszego towarzysza na jego konto. Przeniesie jedynie takie elementy jak doświadczenie czy zdobywane bronie. Gracz nie będzie mógł również zbytnio oddalać się od towarzysza podczas wykonywania misji.

Far Cry 5 - tryb kooperacji z ograniczeniami - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?