Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Jutro premiera Cuphead. Jest szansa na tryb sieciowy

Patryk Purczyński
2017/09/28 10:06

Cuphead może dostać tryb sieciowy, ale nastąpi to dopiero po premierze. Na razie gracze będą musieli się zadowolić "kanapowym" co-opem.

Jutro premiera Cuphead. Jest szansa na tryb sieciowy

- Chad i Jared Moldenhauerowie dorastali grając w trybach kooperacji. Od samego początku było więc dla nich jasne, że ta gra musi mieć co-opa. Choć jest to tryb kanapowy, przyglądamy się możliwości dodania opcji rozgrywki sieciowej w późniejszym terminie - mówi Maja Moldenhauer, producentka Cuphead. Produkcja StudioMDHR Entertainment jutro ukaże się na pecetach i Xboksie One.

Cuphead jest jedną z bardziej intrygujących pozycji - to platformówka inspirowana i odwzorowująca styl kreskówek z lat 30. ubiegłego stulecia. - Będąc wielkimi fanami kreskówek dokładnie wiedzieliśmy, jak gra powinna wyglądać. Na początku nie za bardzo wiedzieliśmy jednak, jak to osiągnąć - nie kryje Moldenhauer. Sama znajomość bajek nie wystarczyła. Trzeba było przestudiować poszczególne klatki i obmyślić odpowiednie obróbki, by odbiorca miał wrażenie, że wszystko jest w nieustannym ruchu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!