Informacje

Główny wątek w Far Cry 5 ukończymy w 15-16 godzin

... Katarzyna Dąbkowska

Gra będzie długością przypominała inne części z serii.

Główny wątek w Far Cry 5 ukończymy w 15-16 godzin - obrazek 1

Drew Holmes, scenarzysta serii Far Cry, ujawnił w jednym z wywiadów, jak długi będzie Far Cry 5. Powiedział, że produkcja długością będzie przypominała inne odsłony tej serii.

Jeśli brać pod uwagę to, że główny wątek fabularny w Far Cry 3 i 4 można było ukończyć w 15-16 godzin, to takiej długości Far Cry 5 można się spodziewać. Trzeba tu jednak wspomnieć, że zadania poboczne to dodatkowe kilkanaście godzin rozgrywki. Podobnie będzie zatem z najnowszą odsłoną serii.

Przypomnijmy, że akcja Far Cry 5 będzie rozgrywała się w Montanie. Fabuła będzie skupiała się wokół pewnej organizacji działającej w ramach kultu religijnego o nazwie The Project at Eden's Gate. Przewodzi jej bezwzględny i brutalny Joseph Seed. Gracz wciela się w policjanta, który ma zamiar rozpracować organizację. Dołączy do niego również kilku buntowników, którym Seed bardzo zaszedł za skórę. Gra zadebiutuje 27 lutego przyszłego roku. Produkcja już wywołała wiele emocji w USA. Tamtejsi gracze przygotowali petycję, w której żądali zmian w grze lub nawet jej anulowania.

Główny wątek w Far Cry 5 ukończymy w 15-16 godzin - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?