Informacje

Stworze to polska planszówka, która spodoba się wielbicielom mitologii słowiańskiej

... Katarzyna Dąbkowska

Pieniądze na planszówkę zbierane są w serwisie Wspieram.to.

Stworze to polska planszówka, która spodoba się wielbicielom mitologii słowiańskiej - obrazek 1

Dobra wiadomość dla wielbicieli gier planszowych. W serwisie Wspieram.to trwa akcja, podczas której zbierane są fundusze na realizację projektu Stworze. Jest to planszówka skupiająca się na mitologii słowiańskiej. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w wybrane przez siebie, tytułowe Stworze, takie jak rusałka czy szeptucha, a następnie wykonują misje i zwiększają wpływy w Krainie.

Pomysł na grę narodził się 1,5 roku temu, kiedy grupa pasjonatow założyła inicjatywę Underworld Kingdom. Zespół składa się na grafików, speców od marketingu, projektantów mechaniki, rzeźbiarzy i grafików. Twórcy gry nie mają jednak swojego inwestora, więc postanowili szukać chętnych do wsparcia projektu z pomocą serwisu Wspieram.to.

Gra z całą pewnością trafi na rynek, ponieważ na realizację planów twórcy potrzebowali 45 tys. zł, a aktualnie na koncie gry jest już ponad 145 tys. zł. Do końca akcji pozostało jeszcze 15 dni, więc jeśli jesteście zainteresowani wspomnianą planszówką, odsyłamy was do strony projektu w serwisie Wspieram.to.

Stworze to polska planszówka, która spodoba się wielbicielom mitologii słowiańskiej - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?