Gra oparta na komiksach Thief of Thieves trafi na PC na początku 2018 roku

Małgorzata Trzyna
2017/07/08 17:50
0
0

Serię Thief of Thieves stworzył Robert Kirkman, znany przede wszystkim jako twórca komiksów The Walking Dead.

Skybound Interactive i Rival Games ogłosili, że przygotują grę opartą na Thief of Thieves. Będzie ona podzielona na cztery epizody i ukaże się w pierwszej połowie 2018 roku. Na razie zapowiedziano tylko wersję PC.

Komiksy skupiają się na Conradzie Paulsonie, utalentowanym złodzieju który zamyka biznes i zaczyna nowe życie, okradając innych złodziei. Gra przedstawi historię Celii, protegowanej Conrada i pokaże, w jaki sposób dziewczyna stała się znakomitą złodziejką.

GramTV przedstawia:

- Z radością ogłaszamy, że poszerzymy świat wykreowany przez Roberta Kirkmana. W grze pojawią się zarówno znani z komiksu bohaterowie, jak i zupełnie nowe twarze. Rival Games przygotowało wspaniałe rozszerzenie fabularne i nie możemy doczekać się, aż podzielimy się nim z fanami - mówi Dan Murray, prezes Skybound Interactive.

- Komiksy zawsze były bliskie naszym sercom, a kryminalna historia Thief of Thieves bardzo przypadła do gustu naszej ekipie - dodaje Jukka Laakso, szef Rival Games. - Nasza współpraca ze Skybound była owocna od samego początku, otrzymaliśmy wspaniałe wsparcie od jego zespołu kreatywnego.

Grywalne demo Thief of Thieves będzie prezentowane na tegorocznym Comic-Conie w San Diego.

Gra oparta na komiksach Thief of Thieves trafi na PC na początku 2018 roku

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!