Felieton

PlayWay zapowiada House Flipper - symulator inwestora remontującego domy

Małgorzata Trzyna, 07 marca 2017 16:15 0

Nasze zadanie polega na kupowaniu zniszczonych domów, dokonywaniu niezbędnych napraw i sprzedawaniu budynków po wyższej cenie.

Firma PlayWay ogłosiła, że pracuje nad House Flipper - grą, w której rozgrywka będzie przypominać nieco Car Mechanic Simulator, ale zamiast autami zajmiemy się nieruchomościami. House Flipper pozwoli wcielić się w inwestora, który kupuje domy wymagające remontu, dokonuje napraw i przygotowuje je na przybycie nowych mieszkańców, a następnie sprzedaje je z zyskiem. Do naszych zadań będzie m.in. należało wyburzanie niepotrzebnych ścian, naprawa instalacji elektrycznej, umeblowanie domu (do dyspozycji będziemy mieli setki elementów do wyboru) i sprzątnięcie gruzu po zakończeniu prac.

Za każdym razem, gdy inwestujemy, podejmujemy pewne ryzyko. Musimy więc oszacować zarówno ryzyko, jak i potencjalny zysk i zadecydować, czy opłaci się kupić i wyremontować dany dom. W miarę postępów, mając coraz większe umiejętności i coraz lepsze narzędzia, odblokujemy nowe mechaniki i będziemy mogli zarabiać szybciej.

Na House Flipper można głosować na Steam Greenlight.

Symulator okrętu podwodnego UBOAT już niebawem we Wczesnym Dostępie Steam
Nadchodzi Drug Dealer Simulator - czyli symulator handlarza narkotykami
Zapowiedziano Car Wash Simulator - symulator myjni samochodowej polskiego studia 1Z Games
Nadchodzi Schizm 3: Nemezis - czarująca gra przygodowa z łamigłówkami
najnowsze