Let's Play Częstochowa już na początku kwietnia

Paweł Pochowski
2017/03/06 21:16
0
0

Masa atrakcji dla tych, którzy kochają gaming, e-sport i wszystko, co z nimi związane.

Let's Play Częstochowa już na początku kwietnia

Dzięki wzrostowi popularności e-sportu i gamingu samego w sobie, na growe imprezy nie trzeba już jeździć do Warszawy czy Poznania, ponieważ zaczynają pojawiać się także w innych polskich miastach. Dla przykładu już na początku kwietnia juz po raz trzeci z rzędu odbędzie się impreza Let's Play Częstochowa, która przez ten czas rozrosła się i zasłużyła na miano największego turnieju w grach komputerowych w naszym kraju.

W planie zaplanowanej na 8 i 9 kwietnia imprezy znalazło się sporo atrakcji - poza turniejami w CS:GO, FIFA 16, PES 2016 oraz Hearthstone twórcy zaplanowali także Festiwal Twórców Gier Komputerowych i Nowych Technologii, Strefę Youtuberów, Food Camp Games, konferencje dotyczące cyberprzestępczości, Sekurak Hacking Party Częstochowa, prelekcje dotyczące rysowania i rozwijania tego typu pasji w oparciu o postaci z gier, Games Room – planszówki z całego świata, a także miasteczko motoryzacyjne oraz naturalnie konkurs cosplay.

GramTV przedstawia:

Jeżeli chcecie wziąć wraz ze znajomymi lub indywidualnie udział w jakimś turnieju to świetnie się składa, bo zapisy zaczynają się 10 marca na oficjalnej stronie imprezy. Warto także zaglądać na stronę wydarzenia na facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!