Informacje

Zaprojektuj postać w grze Torment: Tides of Numenera i wygraj konsolę!

... gram.pl

Wyrusz w niezapomnianą podróż! Premiera gry inXile Entertainment już dziś na PlayStation 4, Xbox One oraz PC!

Zaprojektuj postać w grze Torment: Tides of Numenera i wygraj konsolę! - obrazek 1

Torment: Tides of Numenera to gra, wobec której ciężko przejść obojętnie, jeśli uwielbiacie staroszkolne erpegi. Możecie się o tym przekonać z naszej recenzji, do której przeczytania serdecznie zachęcamy!

Popuścmy nieco wodze fantazji. Wyobraźmy sobie, że mamy możliwość na jakiś czas wcielić się w dowolną postać ze świata Torment: Tides of Numenera. Tym razem nie mówimy o głównym bohaterze gry, a o dowolnej postaci, którą będzie miał przyjemność (bądź nieprzyjemność) spotkac podczas swojej wędrówki!

Waszym zadaniem jest zaprojektować postać w grze Torment: Tides of Numenera. Projekt postaci powinien zawierać:

  • Imię postaci
  • Rasa postaci
  • Krótka historia życia
  • Najwazniejsze cechy wyróżniające ją spośród innych postaci.
  • Umiejętności (bojowe i nie tylko)

Wasz opis nie może być dłuższy niż 5000 znaków ze spacjami. Dodatkowo praca może być wzbogacona o rysunki, zdjęcia, grafiki, które uatrakcyjnią i wyróżnią wasze zgłoszenie spośród innych (maksymalnie cztery, rozmiar zdjęcia maksymalnie 5 MB, format: .jpg i .png).

Na zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs@gram.pl od dziś, 28. lutego 2017 roku godz. 16:00 do 14. marca 2017 roku do godz. 23:59.

Autor najciekawszego projektu postaci w grze Torment: Tides of Numenera otrzyma od nas konsolę PlayStation 4 Pro wraz z grą Torment: Tides of Numenera na PS4.

Regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie konkursowej!

Powodzenia!

Najnowsze
Lubisz nas?