News

Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji Torment: Tides of Numenera

Adam Berlik, 07.02.2017 16:56 0

Sprawdźcie, jak wypadł Andrzej Blumenfeld w roli Aligerna.

Techland, polski wydawca gry Torment: Tides of Numenera, udostępnił nowy materiał wideo, przedstawiający Andrzej Blumenfelda w roli Aligerna. Znany aktor, który wielokrotnie brał udział w pracach nad dubbingiem (także gier – wcielił się np. w Raisa z Dying Light), tym razem użyczył swojego głosu jednemu z pierwszych towarzyszy dołączających do drużyny Ostatniego Porzuconego.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi materiałami przedstawiającymi dubbing w grze Torment: Tides of Numenera. Dzięki nim dowiemy się między innymi dlaczego po polsku znaczy lepiej, a także usłyszymy głos Piotra Fronczewskiego występującego w roli Narratora i Aleksandry Szwed w roli Matkiny.

Torment: Tides of Numenera zadebiutuje 28 lutego na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł można zamawiać w przedsprzedaży w sklepie gram.pl zarówno w edycji standardowej, jak i kolekcjonerskiej.

najnowsze

Horizon: Zero Dawn 2 dostanie multiplayer?

Choć produkcja Horizon: Zero Dawn 2 nie została potwierdzona, co jakiś czas pojawiają się nowiny na temat gry. Ta najnowsza dotyczy trybu wieloosobowego.