Darmowa gra zręcznościowa Evil Factory trafiła na urządzenia mobilne

Małgorzata Trzyna
2017/02/02 14:40
0
0

Gra łączy styl retro i elektroniczne brzmienie lat 80. ze współczesną, wymagającą rozgrywką arkadową.

Darmowa gra zręcznościowa Evil Factory trafiła na urządzenia mobilne

Na urządzenia mobilne z iOS i Androidem trafiła mobilna gra top-down Evil Factory, produkcja w stylu retro, oferująca klasyczną, arkadową rozgrywkę. W grze znalazło się także kilka współczesnych funkcji, jak rozwój postaci, aktualizacje broni, rankingi i cotygodniowe wydarzenia. Za produkcję odpowiadają twórcy, którzy pracowali nad Dungeon Fighter Online.

W Evil Factory wcielamy się w Leo, porywczego przywódcę, który wyrusza na samobójczą misję - musi zniszczyć fabrykę zła i jej zarządców, a na końcu zmierzyć się z Krakenem. W grze nie mamy do czynienia z pomniejszymi potworami, lecz od samego początku walczymy z olbrzymimi, 8-bitowymi bossami. Każdy boss posiada rozmaite umiejętności, ale błyskawiczne reagowanie na jego posunięcia oraz rozmaite rodzaje broni i dopalaczy pozwalają wygrać każdą bitwę.

- Evil Factory jest dla nas głównym pasjonackim projektem, ukazującym naszą wyraźną wizję stylistyczną, która czerpie inspiracje z uwielbianych przez nas zręcznościowych klasyków. Kreatywność i wyobraźnia naszego zespołu bryluje w każdym 8-bitowym pixelu i mistrzowskich walkach z bossami. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym tytułem z graczami na całym świecie - powiedział Jaeho Hwang, producent w Neople Games.

GramTV przedstawia:

- W Evil Factory Neople połączyło nowoczesny mechanizm z niesamowitymi retro-arkadowymi wrażeniami w jedną z najbardziej ekscytujących, wyjątkowych i szalonych gier mobilnych, jaką mieliśmy okazje wydać. Gra cechuje się naprawdę wyjątkową rozgrywką, dodając nowy gatunek do obszernego portfolio mobilnych tytułów AAA w Nexon. Gracze mogą spodziewać się nowych bossów, wydarzeń i dużo więcej dodatków po wprowadzeniu gry na rynek - podkreślił Lawrence Koh, General Manager w Nexon M.

Za ścieżkę dźwiękową Evil Factory odpowiada Jukio "Kuabee" Kallio, twórca soundtracków do Luftrausers i Nuclear Throne.

Evil Factory można pobrać bezpłatnie z App Store i Google Play.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!