Age of Empires II HD Edition doczekało się spolszczenia

Katarzyna Dąbkowska
2017/01/19 10:42
0
0

Projektem zajął się Kuszlyk.

Age of Empires II HD Edition doczekało się spolszczenia

Użytkownik o nicku Kuszlyk zrobił niespodziankę dla wszystkich polskich fanów gry Age of Empires II i stworzył spolszczenie bazujące na edycji HD. Mod jest już dostępny do pobrania, jednak wymaga jeszcze sporo pracy. Tłumaczeń potrzebują jeszcze kampanie Conquerors, które zostaną dodane wkrótce, kampanie Forgotten, African Kingdoms oraz Rise of the Rajas, a także pliki historyczne.

Jak pisze w serwisie Steam twórca moda, spolszczenie jest całkowicie jego dziełem. Jeśli jednak chcielibyście wesprzeć go pomocną dłonią lub odrobiną grosza, możecie przejść na oficjalną stronę moda w serwisie Steam, tam znajdziecie adres mailowy i możecie napisać do Kuszlyka osobiście. Pod ten sam adres możecie wysyłać uwagi na temat tłumaczenia.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że gra została wydana oryginalnie w 1999 roku i nadal ma się bardzo dobrze. W 2013 roku pojawiło się wspomniane HD Edition. Pod koniec roku 2015 zadebiutował drugi dodatek do gry, African Kings, a w minionym miesiącu – Rise of the Rajas, który wzbogacił grę między innymi o cztery nowe cywilizacje zamieszkujące południowo-wschodnią część Azji, cztery kampanie oraz nowe jednostki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!