Informacje

Warhammer 40,000: Dawn of War III - rzut okiem na frakcję Orków

... Małgorzata Trzyna

Nowe wideo pozwala zobaczyć Orków w walce i przyjrzeć się wybranym jednostkom.

Po dość obszernym filmie prezentującym frakcję Eldarów w Dawn of War III, nadszedł czas, by rzucić okiem na kolejną rasę - Orków. Obejrzenie wideo, przygotowanego przez IGN, zajmie nam jednak znacznie mniej czasu, nieco ponad 4 minuty.

Orkowie nie są szczególnie bystrzy, ale cechuje je spora siła oraz możliwość sprawiania, że to, w co wierzą, staje się prawdą (np. że czerwone pojazdy poruszają się szybciej). Inne rasy kpią sobie z nich, ale też obawiają. Frakcja Orków nie umie się zjednoczyć dla osiągnięcia wspólnego celu - dzieli się na wiele oddziałów, na czele każdego z nich stoi najsilniejszy Ork. Jednym z przywódców będzie Gorgutz 'Ead'unter, znany z dodatków do pierwszej części serii. Jest on przebiegły i nie waha się wycofać w razie potrzeby, by zebrać większe siły.

Orkowie na polu bitwy zbierają resztki zniszczonych pojazdów i super jednostek, które następnie mogą wykorzystać do wzmocnienia swych szeregów. Na filmie możemy zobaczyć takie jednostki, jak Squig (mały stwór, który z pomocą przytroczonego ładunku wybuchowego sieje spustoszenia w szeregach wroga), Trukk (wóz do transportu) czy Morkanaut (maszyny bojowe).

Warhammer 40,000: Dawn of War III trafi na PC w przyszłym roku.

Warhammer 40,000: Dawn of War III - rzut okiem na frakcję Orków - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?