News

Prey to trudna gra. Czerpie z Dark Souls

Patryk Purczyński, 07.12.2016 18:28 8

Prey nie będzie przechodziło się samo. O odpowiedni poziom trudności dba Arkane Studios, które w tym względzie wzoruje się na najlepszych.

- Zdecydowanie to trudna gra - tak nowego Preya na łamach Game Informera charakteryzuje Ricardo Bare, główny projektant gry. - Zwłaszcza wraz z rozwojem gry użytkownicy będą musieli zmieniać swoją strategię i sporo eksperymentować napotykając niektóre stworzenia. Jeśli jest jakieś porównanie, można by tę grę opisać jako podobną do Dark Souls pod względem skali trudności. Jesteśmy wielkimi fanami tego tytułu - zapewnia.

Bare twierdzi, że w Preyu znajdą się elementy survivalu oraz trudne wyzwania do przezwyciężenia. Jeśli chodzi o te pierwsze... - Mamy system obrażeń. Jeśli spadniesz z dużej wysokości, Twoje kości mogą się złamać. Jeśli natkniesz się na wadliwie działającą maszynę, może to skutkować oparzenaimi trzeciego stopnia. Kiedy takie rzeczy się dzieją, są pewnego rodzaju kary i musisz znaleźć medyka, by się ich pozbyć - tłumaczy.

Bethesda i Arkane Studios ostatnio zaprezentowały dwa nowe materiały z Preya: gameplay trailer i film z samej rozgrywki.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.