Krystyna Czubówna jako Kier w Alice VR

Katarzyna Dąbkowska
2016/10/17 15:23
6
0

Słynna lektorka będzie przewodzić graczom.

Krystyna Czubówna jako Kier w Alice VR

Alice VR zadebiutuje na rynku już wkrótce. W grze pojawi się Kier, sztuczna inteligencja, która będzie zarządzała statkiem kosmicznym. I to właśnie w tej roli usłyszymy Krystynę Czubównę, słynną dziennikarkę i lektorkę różnego rodzaju programów telewizyjnych czy filmów przyrodniczych. Poniżej możecie usłyszeć ją przemawiającą głosem wspomnianej Kier:

GramTV przedstawia:

Akcja gry przeniesie użytkownika na planetę Speculo. Bohater gry zostaje wybudzony z hibernacji po tym, kiedy statek kosmiczny, którym podróżuje, ulega awarii. Musi znaleźć źródło paliwa, by móc wyruszyć w dalszą podróż.

Alice VR pojawi się 27 października. Tytuł ten będzie dostępny w polskiej wersji językowej. Oprócz tego w grze znajdzie się pełna angielska wersja językowa, a także niemieckie, francuskie, hiszpańskie i rosyjskie napisy.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
17/10/2016 17:40

Czy wydawcy, którzy polonizują grę nie rozumieją tego, że zatrudnianie znanych osób nie pomaga grom, ale raczej szkodzi. Gdy słuchałem głosu Kier to nie słyszałem komputera ale panią Czubównę. Tak samo z innymi polskimi aktorami. Zbyt charakterystyczny głos :/

ribik
Gramowicz
17/10/2016 17:08

Głos powinien być bardziej przesterowany.

Usunięty
Usunięty
17/10/2016 16:09

> kiedy oculus rift dostępny będzie w polsce?Ale przecież już od dawna go możesz kupić przez ich oficjalną stronę www.oculus.com/en-us/rift/.Sam w ten sposób kupiłem Rifta a teraz czekam tylko na kontrolery Touch.Polecam :)
Trwa Wczytywanie