News

Battlefield 1 - zerknijcie na zwiastun trybu dla pojedynczego gracza

Paweł Pochowski, 27.09.2016 19:30 7

Trailer wypada niczym zapowiedź wojennego filmu akcji, na który z chęcią poszlibyśmy do kina. To chyba dobrze?

Battlefield 1 to nie tylko tryb multi. Ten bardzo przypadł nam do gustu podczas betatestów, ale poza tym w grze znajdzie się przecież także kampania dla pojedynczego gracza. Dotychczas było o niej cicho, choć wiedzieliśmy, że w ramach wersji trial udostępnionej w Origin Access na PC i EA Access na Xbox One gracze będą mogli przetestować dwie misje - "Nawałnicę stali" oraz "Błoto i krew".

Wygląda na to, że EA jest wreszcie gotowe poruszyć szerzej temat trybu dla jednego gracza, bo na YouTube wylądował gorący jeszcze zwiastun prezentujący jego fragmenty. Jak zwykle zapowiada sie nie tylko piękna, ale i emocjonująca opowieść - filmik wypada świetnie, a klimatyczna muzyka w tle dodaje mu dramaturgii. Na pierwszym planie prezentowane są ujęcia z walk oraz wzruszająca historia o okrucieństwu I wojny światowej. Całość mogłaby reklamować kinowy hit i to chyba najlepsza rekomendacja jaką można udzielić temu zwiastunowi.

Jeśli tuż po obejrzeniu trailera wpadła Wam do głowy myśl "trzeba w to zagrać", pamiętajcie sprawdzić wymagania sprzętowe wersji pecetowej.

najnowsze