News

Wczesny dostęp do Battlefield 1 zacznie się 13 października

Paweł Pochowski, 24.09.2016 09:50 0

Gra trafi wtedy w ręce abonentów EA Access na Xbox One oraz Origin Access na PC.

Dopiero co pisaliśmy wczoraj o wczesnym dostępie do FIFA 17, bo 10-godzinny trial jest już dostępny dla graczy, a tymczasem EA ujawniło datę udostępnienia Battlefield 1 do testów w ramach EA Access i Origin Access.

Zarówno na PC jak i Xbox One gracze będą mogli bawić się przez 10 godzin, a dokonany przez ten czas postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry, o ile takową nabędą. EA nie zapewnia jednak dostępu do całej zawartości, przynajmniej nie na początku - ta została ograniczona do pięciu map (Blizna Saint-Quentin, Amiens, Pustynia Synajska, Forteca Fao i Suez) oraz czterech trybów (Podbój, Szturm, Operacje i Dominacja). Cała zawartość zostanie udostępniona od 18 października wraz z premierą Specjalnej Edycji Ochotnika. Jeśli chcecie więc rzucić okiem na wszystkie mapy i tryby - nie wykorzystajcie przysługujących Wam 10 godzin przed tym dniem.

Oczywiście Battlefield 1 to nie tylko multi, ale także tryb dla pojedynczego gracza. W ramach trialu abonenci obu programów będą mogli przetestować dwie misje - "Nawałnica stali" oraz "Błoto i krew". Co więcej, podczas grania w wersję próbną czekają cyfrowe dodatki. Nieśmiertelnik "Pierwszy w okopach" za samo włączenie wersji trial oraz pakiet bojowy w pełnej wersji za wykorzystanie całego przysługującego czasu.

najnowsze