J.J. Abrams potwierdza – filmy Half-Life i Portal już w produkcji

Katarzyna Dąbkowska
2016/03/15 11:45
0
0

Reżyser Star Wars: Przebudzenie Mocy konkretów na temat nowych filmów nie podał, jednak wyjawił, że scenarzyści już zostali zaprzęgnięci do pracy.

J.J. Abrams potwierdza – filmy Half-Life i Portal już w produkcji

Sporo growych serii doczekało się już przeniesienia na wielkie ekrany. Mogliśmy już zobaczyć w akcji Agenta 47 czy Larę Croft. Ekranizacji doczekała się także seria Prince of Persia. W tym roku zobaczymy dodatkowo Angry Birds, a także Warcraft: Początek czy Assassin's Creed. Szykuje się także filmowa adaptacja serii Thief. Ale to nie koniec planów. Okazuje się, że niedługo w kinach będziemy mogli najprawdopodobniej zobaczyć również produkcje związane z Half-Life oraz Portal. Informacja nie pochodzi od byle kogo, bo od J.J. Abramsa, reżysera niezwykle popularnego w minionym roku filmu, o którym z pewnością wszyscy z Was słyszeli – Star Wars: Przebudzenie Mocy. W wywiadzie dla IGN Abrams przyznał, że produkcje już się powoli tworzą:

- (Filmy) są w produkcji, mamy już scenarzystów i pracujemy nad obiema tymi historiami.

GramTV przedstawia:

Abrams nie powiedział jednak nic, co mogłoby przybliżyć nam owe produkcje. Stwierdził jedynie, że na chwilę obecną tyle musi fanom wystarczyć. O filmach na postawie serii Portal i Half-Life mówiło się od trzech lat, dopiero teraz jednak usłyszeliśmy jakieś konkretne informacje.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!