Sam Barlow stworzy drugą część Her Story

Patryk Purczyński
2016/01/25 17:47
0
0

Her Story odniosło w ubiegłym roku niespodziewany sukces. Mniej zaskakujący jest za to fakt, że Sam Barlow myśli o zrobieniu drugiej części.

Sam Barlow stworzy drugą część Her Story

"HS2 ma pierwszą stronę. Nieźle" - napisał na Twitterze Sam Barlow, twórca jednego z największych pozytywnych zaskoczeń 2015 roku, Her Story. Wpisem tym Barlow dał do zrozumienia, że nie tylko poważnie rozważa stworzenie drugiej części, ale że już przystąpił do prac nad nią. Efektem jest wspomniana pierwsza strona scenariusza, którą - oczywiście zamazaną - twórca gry opublikował w sieci.

GramTV przedstawia:

Oczywiście to ogłoszenie rodzi więcej pytań niż daje odpowiedzi. Jak długo potrwają prace?; czy Her Story 2 wyjdzie poza komputery i urządzenia przenośne?; i przede wszystkim czy Amanda Seifert powróci w głównej roli? To właśnie ta aktorka w znacznej mierze przyczyniła się do sukcesu Her Story, za występ spotkały ją zresztą liczne wyróżnienia, w tym także dla najlepszej aktorki podczas gali The Game Awards, gdzie o przyznaniu nagród decyduje dziennikarska śmietanka z branży gier.

Samo Her Story otrzymało z kolei m.in. wyróżnienie dla najlepszej gry niezależnej ubiegłego roku na festiwalu IndieCade.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!