Her Story z nagrodą Grand Jury na festiwalu IndieCade 2015

Patryk Purczyński
2015/10/25 10:32
0
0

Sam Barlow został doceniony na jednym z najważniejszych festiwali gier niezależnych. Główną nagrodę zdobyła jego produkcja Her Story.

Her Story z nagrodą Grand Jury na festiwalu IndieCade 2015

Her Story autorstwa Sama Barlowa zdobyło nagrodę Grand Jury podczas IndieCade 2015. Twórca gry wyróżnienie przyjął na Twitterze krótkim, acz jakże wymownym "OMG". Produkcja zdążyła się już sprzedać w ponad 100 tys. egzemplarzy, a w serwisie Metacritic cieszy się bardzo wysokimi ocenami (86 na PC i 91 na iOS). Wspominaliśmy o niej także w naszym artykule Małe studia, wielkie sukcesy.

Wśród innych nagrodzonych jest Brenda Laurel, działaczka na rzecz dziewcząt w przemyśle gier. Dwie nagrody trafiły ponadto do twórców Memory of a Broken Dimension. Dziś powinny zostać przyznane wyróżnienia publiczności, mediów i developerów. Na razie prezentujemy listę dotychczasowych laureatów tegorocznego IndieCade: Główna nagroda IndieCade 2015 - Her Story Nagroda dla pioniera - Brenda Laurel Nagroda za projekt wizualny - Memory of a Broken Dimension Nagroda za projekt dźwiękowy - Memory of a Broken Dimension Nagroda za projekt gry - Line Wobbler Nagroda za projekt fabuły/świata - Donut County Nagroda za najlepszą technologię - Fabulous Beasts Nagroda za najlepszy wpływ - Consentacle Nagroda za interakcję - Tribal & Error

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!