Informacje

Błyskawiczny sukces Blade & Soul, nowej gry NCSoftu

...

Premiera Blade & Soul na Zachodzie pozwoliła grze przekroczyć poważną barierę. NCSoft zapewnia, że w nadchodzących miesiącach nie zawiedzie graczy.

Błyskawiczny sukces Blade & Soul, nowej gry NCSoftu - obrazek 1

Po kilku dniach od premiery Blade & Soul na Zachodzie, NCSoft ogłosił, że gra ma już ponad milion użytkowników. Nie wszyscy z nich pochdzą jednak z Europy i Ameryki Północnej - masówka była bowiem dostępna już wcześniej w Chinach i Korei Południowej. Twórcy MMO nie podają, ilu graczy z nowych rynków zdecydowało się zapoznać z tym tytułem w ostatnich dniach, ale doceniają ich "entuzjazm".

- Czysty entuzjazm - nie wspominając o liczbie - północnoamerykańskich i europejskich graczy, którzy przystąpili do rozgrywki w Blade & Soul, jest niesamowity - zapewnia John Burns, wiceprezes ds. wydawniczych w NCSoft West. - Blade & Soul to jedna z najbardziej ekscytujących gier dla graczy z Zachodu w 2016 roku - dodaje.

NCSoft zapewnia ponadto, że na przestrzeni najbliższych miesięcy będzie regularnie aktualizowało swoją nową masówkę, wzbogacając ją nową zawartością i łatkami usprawniającymi rozgrywkę. - Będziemy niestrudzenie pracować, by upewnić się, że nasi niesamowici gracze spędzą wspaniały czas z naszym tytułem - dopowiada Songyee Yoon, dyrektor wykonawczy w NCSoft West.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?