Her Story do zgarnięcia w nowym Humble Weekly

Paweł Pochowski
2016/01/15 09:00

Dziś jest piątek. Wiecie co to oznacza. Koniec tygodnia i początek nowego, tygodniowego bundle'a od Humble.

Tym razem motywem przewodnim są gry korzystające z "full motion video" - a więc filmów lub animacji wykorzystywanych w grach z udziałem żywych aktorów. Swego czasu na rynku gier był z tego cały gatunek, dziś korzystają z niego jedynie zapaleńcy, choć nisza znalazła się na ustach branży w zeszłym roku dzięki niezależnemu Her Story. I owo Her Story nawet wchodzi w skład nowo zaprezentowanego Humble Weekly, ale dopiero po przekroczeniu wymaganego progu cenowego.

Za "co łaska, nie mniej niż dolara" Humble oferuje tym razem MISSING: An Interactive Thriller - Episode One, 7th Guest & 11th Hour Pack, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure oraz Tex Murphy Complete Pack. Jeżeli zdecydujecie się na wpłacenie ponad pięciu dolarów, dodatkowo otrzymacie wspomniane Her Story wraz z Roundabout. Wartość całej paczki wynosi 89 dolarów. A wy możecie sami ustalić cenę.

GramTV przedstawia:

Cześć wpłacanych pieniądzy (lub nawet całość, jak macie gest) przekazać można na Fundację Wikimedia oraz organizację SpecialEffect ułatwiającą korzystanie z gier komputerowych osobom niepełnosprawnym w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo wpłacający pieniędze za pomocą PayPal mogą skorzystać z trzeciej opcji i wybrać jedną z tysięcy organizacji charytatywnych korzystając z PayPal Giving Fund.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!