Grywalny prototyp Indivisible dostępny na PS4

Małgorzata Trzyna
2015/11/11 16:30
0
0

Gracze mogą sprawdzić, co znajdzie się w finalnej wersji gry, zanim zdecydują, czy warto dołożyć parę dolarów do zbiórki na Indiegogo.

Zbiórka na Indivisible wystartowała w ubiegłym miesiącu. Aby zachęcić graczy do finansowego wsparcia projektu, Lab Zero i 505 Games udostępnili grywalny prototyp, dzięki któremu gracze dokładnie wiedzieliby, czego się spodziewać w finalnej wersji gry. Prototyp był dostępny tylko na PC, teraz trafił także na PlayStation 4.

Indivisible to platformówka inspirowana klasyczną grą z PSOne/PSP, Valkyrie Profile. Gracze sterują dziewczyną imieniem Ajna, posiadającą moc wchłaniania innych ludzi w siebie. W ten sposób bohaterka zyskuje coraz więcej umiejętności i może przyzywać innych, by walczyli u jej boku. W drużynie może znaleźć się do czterech postaci jednocześnie. Każdy bohater ma przypisany przycisk ataku na kontrolerze, i wykona go, jeśli tylko ma punkty akcji. Prototyp pozwala dołączyć do drużyny następujących bohaterów: Zebei (łucznik), Razmi (szaman) i Tungar (wojownik). W finalnej wersji gry będzie 27 postaci.

GramTV przedstawia:

Ukończenie dema po raz pierwszy powinno zająć 30-45 minut, ale później można zagrać w trybie New Game + i poszukać sekretnego bossa. Finalna wersja gry, bez zadań pobocznych, ma wystarczać na 20-30 godzin rozgrywki.

Jeśli kampania na Indiegogo zakończy się powodzeniem i uda się sfinansować Indivisible (aktualnie udało się zebrać 960 tysięcy dolarów, wymagane jest 1,5 miliona), twórcy udostępnią również darmowy motyw na PS4 i awatary postaci. Do końca zbiórki pozostało 4 dni.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!