Codemasters zapowiada nowe, ekscytujące funkcje w F1 2016

Małgorzata Trzyna
2015/11/11 12:30
0
0

Twórcy obiecują wprowadzenie kilku "obowiązkowych", "ważnych dla graczy" elementów. Chcą też poprosić fanów o pomoc w ukształtowaniu gry.

Codemasters zapowiada nowe, ekscytujące funkcje w F1 2016

Codemasters podało na swym blogu listę zmian w nadchodzącym patchu do F1 2015, który najpierw zostanie wydany na PC, a na konsole - tak szybko, jak to możliwe. Jednak twórcy patrzą już w przyszłość, pracując nad F1 2016.

- Większość zespołu pracuje teraz nad F1 2016, próbując dodać nowe, ekscytujące funkcje, w tym kilka obowiązkowych elementów, które - jak wiemy - są dla was ważne - pisze Jenny, nowy Social Media Manager społeczności F1. - Chcielibyśmy zrobić też coś, czego wcześniej nie robiliśmy, a przynajmniej nie do tego stopnia... Zamierzamy poprosić was o pomoc w ukształtowaniu gry i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak wielu z was angażuje się w to przedsięwzięcie i dzieli się opiniami.

GramTV przedstawia:

Codemasters na początku przyszłego roku przeprowadzi wewnętrzne testy F1 2016. Twórcy zaproszą także niektórych fanów na spotkanie z zespołem w celu omówienia rozmaitych aspektów powstawania produkcji i zaprezentowania gry oraz zebrania wrażeń i opinii. W dalszej przyszłości gracze mają być angażowani w powstawanie nowych odsłon serii już od fazy projektów.

Na razie nie podano, na jakie platformy trafi F1 2016, nie określono też orientacyjnej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!