Need for Speed ukończony, premiera niebawem

Patryk Purczyński
2015/10/24 19:55

Ghost Games świętuje zakończenie prac nad Need for Speedem i chce się zobaczyć z graczami na ulicach - za kierownicą piekielnie szybkich aut.

Need for Speed ukończony, premiera niebawem

"Jesteśmy złoci! Do zobaczenia na ulicach" - napisała na Twitterze ekipa Ghost Games informując tym samym, że prace nad Need for Speedem dobiegły końca. Tym samym nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie, by gra ukazała się zgodnie z zaplanowanym terminem - 3 listopada. Wówczas do sklepów trafią jednak tylko wydania konsolowe (Xbox One, PlayStation 4) - pecetowcy na swoją edycję będą musieli poczekać do przyszłego roku.

Ghost Games w najbliższym czasie będzie zresztą pracowało nie tylko nad wydaniem komputerowym, ale również nad DLC. Jak wcześniej zapowiadali przedstawiciele studia, pragną oni udostępniać darmowe aktualizacje Need for Speeda wzbogacone o nową zawartość. Ostatnio poznaliśmy natomiast listę samochodów, które w tegorocznym NfS-ie dostępne będą już na starcie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Need for Speed powraca na rynek po roku nieobecności. Czy przerwa ta i wydłużony czas produkcji wyjdzie serii na zdrowie? Przekonamy się już niebawem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!