News

10. urodziny gram.pl – zapraszamy na odświeżone forum i do nowych funkcjonalności!

Paweł Borawski, 09.10.2015 20:50 0

Całkowity redesign forum, system notyfikacji, wygodne menu ustawień i otwarte komentarze to aktualizacja, którą przygotowaliśmy z okazji dziesiątych urodzin serwisu.

Dzisiaj ważny moment dla naszego serwisu. Po odświeżonej stronie głównej, którą wdrożyliśmy latem, przyszedł czas na sekcję, której należała się szczególna chwila. Z radością zapraszamy Was na nowe forum. Sekcja przeszła totalny redesign – jest spójna z nowościami w innych częściach gram.pl, a przede wszystkim wygodna w przeglądaniu także na urządzeniach mobilnych.

I, o ile forum to dla nas bardzo istotny efekt i jeden z filarów serwisu, razem z tą aktualizacją chcieliśmy wykonać krok dalej. Począwszy od tego newsa wszystkie informacje i teksty na gram.pl będą korzystały z platformy Disqus. Jeśli macie konto na gram.pl, możecie śmiało logować się za jego pomocą. Zapraszamy jednak nowe osoby – dołączcie do naszych dyskusji, oceniajcie wpisy innych, dzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Gry to wdzięczny temat do rozmów i liczymy, że wszyscy spędzimy wiele wieczorów w rozmaitych wątkach!

A skoro o logowaniu mowa – od pewnego czasu na gram.pl dostępny jest nowy system, który pozwala Wam na zalogowanie się nie tylko kontem serwisowym, ale i za pomocą Facebooka oraz Google+. Gorąco zapraszamy nowe osoby do szybkiego, wygodnego tworzenia profilu. Społeczność, sklep, konkursy i redakcja to tylko część plusów, które będą związane z byciem z nami :)

Systemem spinającym odświeżoną społeczność są notyfikacje. To funkcjonalność, na której wdrożeniu zależało nam najbardziej. W tej chwili to jedno, wygodne miejsce, z którego dowiecie się o odpowiedziach na Wasze posty oraz o innych aktywnościach w serwisie. Oczywiście w tej chwili startuje to w prostej, możliwie użytecznej formie, ale wraz z kolejnymi miesiącami będziemy dodawać tam nowe informacje – związane chociażby z konkursami i pr... o nie, tego nie zdradzimy ;)

Kończąc, zapraszamy Was także do sprawdzenia menu opcji („zębatka” w oknie notyfikacji). Po pierwsze, zmieńcie swój awatarek – od teraz możecie wgrywać piękne grafiki w wysokiej rozdzielczości. Prosimy o cierpliwość, forum stanie się piękniejsze, gdy większe grono użytkowników zmieni swój obrazek. Po drugie, zajrzyjcie do zakładki powiązanych kont. Podanie informacji o swoim profilu Xbox Live lub Steam może być wkrótce BARDZO przydatne.

Korzystając z okazji, dziękuję, że jesteście z nami! Miłego korzystania z odświeżonej społeczności gram.pl!

P.S. - Dla upamiętnienia, żegnamy dziś forum w takiej formie:

najnowsze