FlatOut 4: Total Insanity zaprezentowany na screenach

Patryk Purczyński
2015/08/19 17:33

O tym, że nowy FlatOut jest drodze, wiadomo od kilku tygodni. Teraz udostępniono pierwsze screeny i garść informacji o produkcji Tiny Rebel Games.

FlatOut 4: Total Insanity zaprezentowany na screenach

Nowy FlatOut ukaże się jako FlatOut 4: Total Insanity - ogłosiły firmy Strategy First i Tiny Rebel Games. - Od lat jesteśmy fanami marki. Chcemy się skupić na przyjemnych, przystępnach i nazbyt bojowych wyścigach - mówi Lee Cummings, dyrektor kreatywny Tiny Rebel Games. Gorsza wiadomość jest taka, że zespół "blisko współpracuje z Kylotonn Entertainment".

- Zespół Kylotonn wnosi niebywałe doświadczenie w dziedzinie gier wyścigowych. Mamy nadzieję, że wraz z nimi dostarczymy nową odsłonę FlatOuta, która stanowi hołd dla wszystkiego, co fani uwielbiają w tej marce, a jednocześnie wykroczymy poza skandaliczność, bogactwo otoczenia i projektu, a także udział społeczności - dodaje Cummings.

GramTV przedstawia:

Na dobry początek Tiny Rebel Games organizuje głosowanie na najbardziej uwielbianą trasę z wcześniejszych FlatOutów. Studio przywróci ją w Total Insanity. Na razie czwartą część można podziwiać na screenach. Premiera, jak już wcześniej informowaliśmy, zaplanowana jest na przyszły rok.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
22/08/2015 16:09
Dnia 22.08.2015 o 10:42, god_of_dump napisał:

A co się stało z Next Car Game: Wreckfest?

flatout 4 nie jest robiony przez bugbear

god_of_dump
Gramowicz
22/08/2015 10:42

A co się stało z Next Car Game: Wreckfest?

Usunięty
Usunięty
21/08/2015 17:46

Polecam zobaczyć Wreckfest od Bugbear Entertainment. Wygląda świetnie choć jest w early access na steamie.
Trwa Wczytywanie